Гастрономічний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Львівської та Закарпатської областей)

Дата
2023
Автори
Корнієнко Євгенія Олександрівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі розглянуто тенденції розвитку гастрономічного туризму та визначено, що цей вид туризму сприяє відродженню кулінарних традицій країни та має гарний потенціал. Але саме в Україні гастрономічний туризм не набув ще великого попиту, а кількість спеціалізованих турів обмежена. Просування турів може забезпечити довше перебування туристів. Обидві області ( Львівська та Закарпатська) мають ресурсну базу, але вона не відповідає міжнародним стандартам, наприклад якість доріг та надання послуг високого рівня. Через недостатньо розвинену інфраструктуру, та погане фінансування сповільнюється розвиток гастрономічного туризму. Розглянувши які є перспективи розвитку гастрономічного туризму в Закарпатській та Львівській областях, можна зробити висновок, що цей вид туризму має великий потенціал. Ці дві області мають гарний потенціал розвитку гастрономічного туризму, але через військові дії на території нашої країни розвиток туризму сповільнився, а на деяких територіях взагалі зупинився. Але вже з самого початку війни розпочато роботу над тим як відновлювати України. Задля розвитку туризму, в тому числі і гастрономічного , потрібно створити сприятливі умови для залучення іноземних інвестицій, розвивати внутрішній ринок та підвищувати якість надання послуг. Удосконалювати існуючі об’єкти гастрономічного туризму, просувати їх , щоб як можна більше людей дізнавались про них і відвідували. А також створювати нові з високим рівнем надання послуг. Ключові слова : гастрономічний туризм, Львівська область, Закарпатська область, туризм, сфера послуг.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
24 Сфера обслуговування , 242 Туризм і рекреація
Бібліографічний опис
Корнієнко Є. О. Гастрономічний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Львівської та Закарпатської областей) : кваліфікаційна робота бакалавра : 242 Туризм / Корнієнко Євгенія Олександрівна. - Київ, 2023. - 52 с.