Користувацька угода

Останнє оновлення 16 лютого, 2024

Згода з умовами

Ці Умови використання є юридично обов'язковою угодою, укладеною між Вами особисто або від імені юридичної особи («Ви») та eKNURSHIR («Компанія», «ми», «нас» або «наш») щодо Вашого доступу та використання цього веб-сайту (надалі – «Сайт»), а також будь-якого іншого засобу масової інформації, медіа-каналу, мобільного веб-сайту або мобільного додатку, пов’язаного з ним. Ви погоджуєтеся, що, отримуючи доступ до Сайту, ви прочитали, зрозуміли та погодилися дотримуватися всіх цих Умов використання та будь-яких майбутніх змін до них.

Додаткові умови та положення або документи, які можуть час від часу розміщуватися на Сайті, прямо включені до цих Умов шляхом посилання на них. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд вносити зміни або модифікації до цих Умов використання в будь-який час і з будь-якої причини. Ми повідомимо вас про будь-які зміни, оновивши дату «Останнього оновлення» цих Умов використання, і ви відмовляєтеся від будь-якого права на отримання спеціального повідомлення про кожну таку зміну. Будь ласка, переконайтеся,що ви перевіряєте Умови кожного разу, коли ви користуєтеся нашим Сайтом, щоб зрозуміти, які Умови застосовуються. Якщо ви продовжуватимете користуватися Сайтом після дати публікації переглянутих Умов використання, то вважатиметься, що ви ознайомилися з ними і прийняли зміни в будь-яких переглянутих Умовах використання.

Інформація, надана на Сайті, не призначена для розповсюдження або використання будь-якою фізичною або юридичною особою в будь-якій юрисдикції або країні, де таке розповсюдження або використання суперечило б закону або нормативним актам, або де ми повинні були б пройти будь-яку реєстрацію в межах такої юрисдикції або країни. Відповідно, особи, які вирішили отримати доступ до Сайту з інших місць, роблять це за власною ініціативою і несуть повну відповідальність за дотримання місцевих законів, якщо і в тій мірі, в якій такі закони застосовуються.

Права інтелектуальної власності

Якщо не вказано інше, Сайт є нашою власністю, і весь вихідний код, бази даних, функціональність, програмне забезпечення, дизайн веб-сайтів, аудіо, відео, текст, фотографії та графіка на Сайті (разом– «Вміст»), а також торгові марки, знаки обслуговування та логотипи, що містяться на ньому (далі – «Знаки»), належать нам або контролюються нами, або надані нам за ліцензією, і захищені законами про авторське право та торгові марки, а також іншими правами на інтелектуальну власність, міжнародними законами про авторське право і міжнародними конвенціями. Контент і Знаки надаються на Сайті «ЯК Є» лише для вашої інформації та особистого користування. За винятком випадків, прямо передбачених цими Умовами використання, жодна частина Сайту, Контенту або Знаків не може бути скопійована, відтворена, об'єднана, перевидана, завантажена, розміщена, публічно показана, закодована, перекладена, передана, розповсюджена, продана, ліцензована або іншим чином використана з будь-якою комерційною метою без нашого прямого попереднього письмового дозволу.

За умови, що ви маєте право користуватися Сайтом, вам надається обмежена ліцензія на доступ і використання Сайту, а також на завантаження або роздруківку копії будь-якої частини Контенту, до якої ви отримали належний доступ, виключно для особистого некомерційного використання. Ми залишаємо за собою всі права, які не були надані вам прямо на Сайті, Контенті та Знаках.

Представлення користувачів

Використовуючи Сайт, ви заявляєте та гарантуєте, що (1) вся надана вами реєстраційна інформація буде правдивою, точною, актуальною і повною; (2) ви будете підтримувати точність такої інформації і оперативно оновлювати таку реєстраційну інформацію за необхідності; (3) ви маєте правоздатність і погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання; (4) ви не будете використовувати Сайт з будь-якою незаконною або несанкціонованою метою; і (5) використання вами Сайту не порушуватиме жодних чинних законів або нормативних актів.

Якщо ви надаєте неправдиву, неточну, неактуальну або неповну інформацію, ми маємо право призупинити або закрити ваш обліковий запис і відмовити вам у будь-якому поточному або майбутньому використанні Сайту (або будь-якої його частини).

Реєстрація користувачів

Вам може знадобитися зареєструватися на Сайті. Ви погоджуєтеся зберігати свій пароль в таємниці і несете відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису і пароля. Ми залишаємо за собою право видалити, відновити або змінити вибране вами ім’я користувача, якщо ми на власний розсуд визначимо, що таке ім’я користувача є недоречним, непристойним або іншим чином небажаним.

Заборонені дії

Ви не маєте права отримувати доступ до Сайту або використовувати його з будь-якою іншою метою, окрім тієї, для якої ми надали цей Сайт. Сайт не може бути використаний у зв’язку з будь-якою комерційною діяльністю, за винятком тих, які спеціально схвалені або затверджені нами.

Як користувач Сайту, ви погоджуєтеся не робити цього:

 • Систематично отримувати дані або інший контент з Сайту для створення або компіляції, прямо чи опосередковано, колекції/зібрання, компіляції, бази даних або каталоги без письмового дозволу від нас.
 • Обманювати, шахраювати або вводити в оману нас та інших користувачів, особливо при спробі дізнатися конфіденційну інформацію про обліковий запис, таку як паролі користувачів.
 • Обходити, відключати або іншим чином втручатися в функції безпеки Сайту, включаючи функції, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якого Контенту, або вводять обмеження на використання Сайту та/або Контенту, що міститься на ньому.
 • Зневажати, паплюжити або іншим чином завдавати шкоди, на нашу думку, нам та/або Сайту.
 • Неправильно використовувати наші служби підтримки або подавати неправдиві повідомлення про зловживання чи неправомірну поведінку.
 • Використовувати Сайт у спосіб, що суперечить будь-яким чинним законам або правилам.
 • Займатися несанкціонованим кадруванням Сайту або створенням посилань на нього.
 • Завантажувати або передавати (або намагатися завантажити або передати) віруси, троянські програми або інші матеріали, включаючи надмірне використання великих літер і спам (безперервне розміщення повторюваного тексту), які перешкоджають безперебійному використанню Сайту будь-якою стороною або модифікують, погіршують, порушують, змінюють або перешкоджають використанню, можливостям, функціям, роботі або обслуговуванню Сайту.
 • Видаляти повідомлення про авторське право або інші права власності з будь-якого Контенту.
 • Намагатися видавати себе за іншого користувача чи особу або використовувати ім’я користувача та пароль іншого користувача.
 • Завантажувати або передавати (або намагатися завантажити або передати) будь-які матеріали, які діють як пасивний або активний механізм збору або передачі інформації, включаючи, без обмежень, чисті графічні формати обміну («gif»), пікселі 1х1, веб-жучки, файли cookie або інші подібні пристрої (іноді їх називають «шпигунськими програмами», «пасивними механізмами збору»).
 • Втручатися, порушувати або створювати надмірне навантаження на Сайт або мережі чи послуги, підключені до Сайту.
 • Переслідувати, дратувати, залякувати або погрожувати будь-кому з наших співробітників або агентів, які надають вам будь-яку частину Сайту.
 • Намагатися обійти будь-які заходи Сайту, призначені для запобігання або обмеження доступу до Сайту або будь-якої його частини.
 • Здійснювати будь-яке несанкціоноване використання Сайту, включаючи збір імен користувачів та/або адрес електронної пошти користувачів за допомогою електронних або інших засобів з метою надсилання небажаної електронної пошти або інших форм електронного зв’язку, або створення облікових записів користувачів автоматизованими засобами або під фальшивими приводами.
 • Використовувати Сайт в рамках будь-яких спроб конкурувати з нами або іншим чином використовувати Сайт та/або Контент для будь-якої діяльності, що приносить дохід, або комерційного підприємства.

Матеріали, створені користувачами

Сайт може надавати вам можливість створювати, надсилати, розміщувати, демонструвати, передавати, виконувати, публікувати, розповсюджувати або транслювати контенті матеріали нам або на Сайті, включаючи, але не обмежуючись цим, текст, записи, відео, аудіо, фотографії, графіку, коментарі, пропозиції, особисту інформацію або інші матеріали (надалі – «Матеріали»). Матеріали можуть переглядатися іншими користувачами Сайту та через сторонні веб-сайти. Таким чином, будь-які Матеріали, які ви передаєте, можуть розглядатися як неконфіденційні і не є власністю. Коли ви створюєте або робите доступними будь-які Матеріали, ви тим самим заявляєте і гарантуєте це:

 • Створення, розповсюдження, передача, публічний показ або виконання, а також доступ, завантаження або копіювання Ваших матеріалів не порушують і не будуть порушувати права власності, включаючи, але не обмежуючись, авторське право, патент, торгову марку, комерційну таємницю або моральні права будь-якої третьої сторони.
 • Ви є творцем і власником або маєте необхідні ліцензії, права, згоди, звільнення та дозволи на використання, а також дозволяєте нам, Сайту та іншим користувачам Сайту використовувати ваш Внесок у будь-який спосіб, передбачений Сайтом та цими Умовами використання.
 • Ви маєте письмову згоду, дозвіл та/або дозвіл кожної фізичної особи, яку можна ідентифікувати у ваших Матеріалах, на використання імені або подоби кожної такої фізичної особи, яку можна ідентифікувати, для включення та використання ваших Матеріалів у будь-який спосіб, передбачений Сайтом та цими Умовами використання.
 • Ваші Матеріали не є неправдивими, неточними або такими, що вводять в оману.
 • Ваші Матеріали не є небажаною або несанкціонованою рекламою, промо-матеріалами, фінансовими пірамідами, ланцюжковими листами, спамом, масовими розсилками або іншими формами заохочення.
 • Ваші Матеріали не є непристойними, розпусними, брудними, насильницькими, образливими, наклепницькими або іншими неприйнятними (за нашим визначенням).
 • Ваші Матеріали не висміюють, не глузують, не принижують, не залякують і не ображають нікого.
 • Ваші Матеріали не використовуються для переслідування або погроз (в юридичному сенсі цих термінів) будь-якій іншій особі, не створюють і не використовуються для заохочення насильства проти конкретної особи або класу людей.
 • Ваші Матеріали не порушують жодних чинних законів, норм чи правил.
 • Ваш Матеріал не порушує права на приватність або публічність будь-якої третьої сторони.
 • Ваші Матеріали не порушують жодного чинного законодавства щодо дитячої порнографії або інших законів, спрямованих на захист здоров’я чи благополуччя неповнолітніх.
 • Ваші Матеріали не містять жодних образливих коментарів, пов’язаних з расою, національним походженням, статтю, сексуальними уподобаннями, кольором шкіри, релігією або фізичними вадами.
 • Ваші Матеріали не порушують жодним іншим чином і не містять посилань на матеріали, які порушують будь-яке положення цих Умов використання або будь-якого застосовного закону чи нормативно-правового акта.

Будь-яке використання Сайту з порушенням вищезазначених положень є порушенням цих Умов використання і може призвести, серед іншого, до припинення або призупинення ваших прав на використання Сайту.

Управління сайтом

Ми залишаємо за собою право, але не зобов’язання (1) здійснювати моніторинг Сайту на предмет порушень цих Умов використання; (2) вживати відповідних юридичних заходів проти будь-кого, хто, на наш власний розсуд, порушує закон або ці Умови використання, включаючи, без обмежень, повідомлення про такого користувача правоохоронним органам; (3) на наш власний розсуд і без обмежень, відмовляти, обмежувати доступ, обмежувати доступність або відключати (наскільки це технологічно можливо) будь-який Ваш Матеріал або будь-яку його частину; (4) на власний розсуд і без обмежень, повідомлень або відповідальності видаляти з Сайту або іншим чином відключати всі файли і контент, які є надмірними за розміром або будь-яким чином обтяжливими для наших систем; і (5) іншим чином керувати Сайтом таким чином, щоб захистити наші права і власність, а також сприяти належному функціонуванню Сайту.

Політика конфіденційності

Ми дбаємо про конфіденційність та безпеку даних. Будь ласка, ознайомтеся з нашою: Політика конфіденційності. Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися нашої Політики конфіденційності, яка включена в ці Умови використання.

Звертаємо Вашу увагу, що Сайт розміщений в Україні. Якщо ви отримуєте доступ до Сайту з будь-якого іншого регіону світу, де закони або інші вимоги, що регулюють збір, використання або розкриття персональних даних, відрізняються від чинного законодавства України, то, продовжуючи користуватися Сайтом, ви передаєте свої дані до України, і ви погоджуєтеся на передачу та обробку ваших даних в Україні.

Термін дії та розірвання

Ці Умови використання залишаються в повній мірі чинними під час використання вами Сайту. НЕ ОБМЕЖУЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ ЦИХ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ, МИ ЗАЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД І БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІДМОВИТИ В ДОСТУПІ ТА ВИКОРИСТАННІ САЙТУ (ВКЛЮЧАЮЧИ БЛОКУВАННЯ ПЕВНИХ IP-АДРЕС) БУДЬ-ЯКІЙ ОСОБІ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ АБО БЕЗ ПРИЧИНИ, В ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ЗА ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПЕВНЕНЬ, ГАРАНТІЙ АБО ЗОБОВ’ЯЗАНЬ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В ЦИХ УМОВАХ ВИКОРИСТАННЯ АБО В БУДЬ-ЯКОМУ ЗАСТОСОВНОМУ ЗАКОНІ АБО НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ АКТІ. МИ МОЖЕМО ПРИПИНИТИ ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ АБО УЧАСТЬ НА САЙТІ АБО ВИДАЛИТИ ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС І БУДЬ-ЯКИЙ ВМІСТ АБО ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ ВИ РОЗМІСТИЛИ, В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС, БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД.

Якщо ми закриваємо або призупиняємо дію вашого облікового запису з будь-якої причини, вам забороняється реєструвати і створювати новий обліковий запис під своїм ім’ям, підробленим або запозиченим ім’ям або ім’ям будь-якої третьої особи, навіть якщо ви можете діяти від імені третьої особи. На додаток до закриття або призупинення дії вашого облікового запису, ми залишаємо за собою право вжити відповідних юридичних заходів, включаючи, без обмежень, цивільні, кримінальні та судові позови.

Зміни та переривання

Ми залишаємо за собою право змінювати, модифікувати або видаляти вміст Сайту в будь-який час і з будь-якої причини на власний розсуд без попереднього повідомлення. Однак ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому Сайті. Ми також залишаємо за собою право змінювати або припиняти роботу всього або частини Сайту без попередження в будь-який час. Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-яку модифікацію, зміну, призупинення або припинення роботи Сайту.

Ми не можемо гарантувати, що Сайт буде доступний постійно. Ми можемо зіткнутися з апаратними, програмними або іншими проблемами або необхідністю проведення технічного обслуговування, пов’язаного з Сайтом, що може призвести до перебоїв, затримок або помилок. Ми залишаємо за собою право змінювати, переглядати, оновлювати, призупиняти, припиняти або іншим чином модифікувати Сайт в будь-який час і з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Ви погоджуєтеся, що ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки, шкоду або незручності, спричинені вашою неможливістю отримати доступ до Сайту або користуватися ним під час будь-якого простою або припинення роботи Сайту. Ніщо в цих Умовах використання не може бути витлумачено як таке, що зобов’язує нас обслуговувати і підтримувати Сайт або надавати будь-які виправлення, оновлення або випуски у зв’язку з ним.

Виправлення

На Сайті може міститися інформація, яка містить друкарські помилки, неточності або пропуски. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або пропуски, а також змінювати або оновлювати інформацію на Сайті в будь-який час без попереднього повідомлення.

Відмова від відповідальності

САЙТ НАДАЄТЬСЯ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЯК Є» І «ЯК ДОСТУПНО». ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ САЙТУ ТА НАШИХ ПОСЛУГ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК. В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНІЙ ЗАКОНОМ, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ, У ЗВ'ЯЗКУ З САЙТОМ І ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, НЕЯВНІ ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ І НЕПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ АБО ЗАПЕВНЕНЬ ЩОДО ТОЧНОСТІ АБО ПОВНОТИ ЗМІСТУ САЙТУ АБО ЗМІСТУ БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З САЙТОМ, І НЕ НЕСЕМО ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ (1) ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ В ЗМІСТІ ТА МАТЕРІАЛАХ, (2) ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ АБО МАЙНОВУ ШКОДУ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ, ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВАШОГО ДОСТУПУ ДО САЙТУ АБО ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ, (3) БУДЬ-ЯКИЙ НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП АБО ВИКОРИСТАННЯ НАШИХ ЗАХИЩЕНИХ СЕРВЕРІВ ТА/АБО БУДЬ-ЯКОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА/АБО ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО НА НИХ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ, ТА/АБО БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ЗБЕРІГАЄТЬСЯ (4) БУДЬ-ЯКІ ПЕРЕРИВАННЯ АБО ПРИПИНЕННЯ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ НА САЙТ АБО З САЙТУ, (5) БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ, ВІРУСИ, «ТРОЯНСЬ КІКОНІ»; ТОЩО, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПЕРЕДАНІ НА САЙТ АБО ЧЕРЕЗ САЙТ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, ТА/АБО (6) БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ АБО УПУЩЕННЯ В БУДЬ-ЯКОМУ КОНТЕНТІ ТА МАТЕРІАЛАХ, А ТАКОЖ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ПОНЕСЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, РОЗМІЩЕНОГО, ПЕРЕДАНОГО АБО ІНШИМ ЧИНОМ ДОСТУПНОГО ЧЕРЕЗ САЙТ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, НЕ СХВАЛЮЄМО І НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ПРОДУКТ АБО ПОСЛУГУ, ЩО РЕКЛАМУЄТЬСЯ АБО ПРОПОНУЄТЬСЯ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЧЕРЕЗ САЙТ, БУДЬ-ЯКИЙ ВЕБ-САЙТ, НА ЯКИЙ Є ГІПЕРПОСИЛАННЯ, АБО БУДЬ-ЯКИЙ ВЕБ-САЙТ ЧИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК, ПОКАЗАНИЙ У БУДЬ-ЯКОМУ БАНЕРІ ЧИ ІНШІЙ РЕКЛАМІ, І МИ НЕ Є СТОРОНОЮ І ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА МОНІТОРИНГ БУДЬ-ЯКОЇ ТРАНЗАКЦІЇ МІЖ ВАМИ ТА БУДЬ-ЯКИМИ СТОРОННІМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ. ЯК І ПРИ ПОКУПЦІ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКИЙ ЗАСІБ АБО В БУДЬ-ЯКОМУ СЕРЕДОВИЩІ, ВИ ПОВИННІ ДІЯТИ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД І ПРОЯВЛЯТИ ОБЕРЕЖНІСТЬ ТАМ, ДЕ ЦЕ ДОРЕЧНО.

Обмеження відповідальності

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН МИ АБО НАШІ ДИРЕКТОРИ,ПРАЦІВНИКИ ЧИ АГЕНТИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ПОБІЧНІ, ШТРАФНІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ УПУЩЕНУ ВИГОДУ, НЕДООТРИМАНИЙ ДОХІД, ВТРАТУ ДАНИХ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАМИ ЦЬОГО САЙТУ, НАВІТЬ ЯКЩО МИ БУЛИ ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтеся захищати, відшкодовувати збитки та убезпечувати нас, включаючи наші дочірні компанії, філії та всіх наших відповідних посадових осіб, агентів, партнерів і співробітників, від будь-яких втрат, збитків, відповідальності, претензій або вимог, включаючи розумні гонорари адвокатів і витрати, зроблені будь-якою третьою стороною через або в результаті: (1) ваших Внесків; (2) використання Сайту; (3) порушення цих Умов використання; (4) будь-яких порушень Ваших запевнень і гарантій, викладених у цих Умовах використання; (5) порушень Вами прав третьої сторони, включаючи, але не обмежуючись, правами інтелектуальної власності; або (6) будь-яких відвертих шкідливих дій по відношенню до будь-якого іншого користувача Сайту, з яким Ви з’єдналися через Сайт. Незважаючи на вищевикладене, ми залишаємо за собою право за ваш рахунок взяти на себе винятковий захист і контроль над будь-яким питанням, за яке ви зобов’язані відшкодувати нам збитки, а ви погоджуєтеся співпрацювати за ваш рахунок з нами в захисті від таких претензій. Ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити вас про будь-яку таку претензію, дію або процес, які підлягають відшкодуванню, як тільки нам стане про це відомо.

Дані користувача

Ми зберігатимемо певні дані, які ви передаєте на Сайт з метою управління роботою Сайту, а також дані, що стосуються використання вами Сайту. Хоча ми регулярно виконуємо планове резервне копіювання даних, ви несете повну відповідальність за всі дані, які ви передаєте або які стосуються будь-якої діяльності, здійсненої вами з використанням Сайту. Ви погоджуєтеся, що ми не несемо перед вами відповідальності за будь-яку втрату або пошкодження таких даних, і ви відмовляєтеся від будь-якого права на пред'явлення нам позовів, що випливають з будь-якої такої втрати або пошкодження таких даних.

Різне

Ці Умови використання та будь-які політики або правила роботи, розміщені нами на Сайті або стосовно Сайту, становлять повну угоду і взаєморозуміння між вами і нами. Наша нездатність реалізувати або забезпечити дотримання будь-якого права або положення цих Умов використанняне є відмовою від такого права або положення. Ці Умови використання діють у повному обсязі, дозволеному законом. Ми можемо передавати будь-які або всі наші права та обов’язки іншим особам у будь-який час. Ми не несемо відповідальності або зобов’язань за будь-які втрати, пошкодження, затримку або бездіяльність, спричинені будь-якою причиною поза нашим розумним контролем. Якщо будь-яке положення або частина положення цих Умов використання буде визнана незаконною, недійсною або такою, що не має юридичної сили, таке положення або частина положення вважається відокремленим від цих Умов використання і не впливає на дійсність і юридичну силу будь-яких інших положень, що залишилися. Між вами і нами не створюється жодного спільного підприємства, партнерства, трудових або агентських відносин в результаті цих Умов використання або використання Сайту. Ви погоджуєтеся, що ці Умови використання не будуть тлумачитися проти нас на підставі того, що ми їх розробили. Цим ви відмовляєтеся від будь-яких заперечень, які ви можете мати на основі електронної форми цих Умов використання та відсутності підпису сторін для виконання цих Умов використання.