Розробка програмного забезпечення для автоматичного створення телеграм-ботів для інформаційної підтримки навчального процесу

Дата
2021
Автори
Величко Таїсія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
При виконанні роботи було розроблено Telegram-бот для інформаційної підтримки навчального процесу. Бот надає можливість створювати ботів для збереження та розповсюдження матеріалів з навчальних курсів. Було створено головного бота, що дозволяє створювати та керувати доданими ботами. Для створюваних ботів було спроектовано та імплементовано спільну модель. Боти мають інтерфейс адміністратора, що дозволяє додавати навчальні матеріали та конфігурувати меню і команди бота. Інтерфейс користувача дозволяє, використовуючи сконфігуровані адміністратором команди, отримати доступ до навчальних матеріалів. Для збереження інформації користувачів та навчальних матеріалів було розгорнуто базу даних. Створеного бота було розгорнуто на віддаленому хостингу.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 121 Інженерія програмного забезпечення
Бібліографічний опис
Величко Т. Розробка програмного забезпечення для автоматичного створення телеграм-ботів для інформаційної підтримки навчального процесу : кваліфікаційна робота … бакалавра : 121 Програмна інженерія / Величко Таїсія. - Київ, 2021. – 43 с.