Оптимізація соціотехнічної системи засобами процесів координації

Дата
2021
Автори
Гірченко Людмила Андріївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі досліджено базу корпоративних знань на прикладі ІТ-компанії, проаналізовано проблеми користування нею, особливості використання інструментів розроблення. Удосконалено методи актуалізації, оновлення, поповнення та уникнення дубляжу інформації у базі корпоративних знань. Спрощено доступ до просторів бази корпоративних знань IT-компанії з одночасним дотриманням вимог безпеки та не порушенням принципу конфіденційності. Створено зручні можливості пошуку інформації у базі корпоративних знань. Визначено сучасні тенденції оптимізації соціотехнічної системи засобами процесів координації. Значущість та логічна незавершеність існуючих напрацювань робить доцільним продовження досліджень та розробок за тематикою оптимізації соціотехнічної системи засобами процесів координації у майбутньому. Впровадження запропонованої технології дозволить значно зменшити витрати на управління базами корпоративних знань ІТ-компаній, а також вирішить проблеми з продуктивністю, прискорить процес розробки програмних продуктів компанії, процес адаптації нових співробітників, передачі знань для обміну досвідом, покращить тайм-менеджмент. Розроблена система позитивно позначиться в подальшому на можливостях її запровадження в інших ІТ-компаніях та бізнес-структурах у різних сферах діяльності.
Ключові слова: управління знаннями, база корпоративних знань, поглиблене подання знань, продуктивність паралельних програм з соціотехнічного погяду, інформаційний простір, ІТ-компанія, соціотехнічні системи, метрики, оптимізація соціотехнічної системи, процеси координації.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 122 Комп’ютерні науки
Бібліографічний опис
Гірченко Л. А. Оптимізація соціотехнічної системи засобами процесів координації : кваліфікаційна робота ... магістра : 122 Комп’ютерні науки / Гірченко Людмила Андріївна. - Київ, 2021. - 61 с.