Кафедра мови та стилістики

Постійний URI для цього зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз відображається 1 - 5 з 12
 • Документ
  Інтерактивний медіапродукт «Світ чекає. Домініканська Республіка» (туристичний маршрут)
  (2021) Зіміна Анастасія; Михайленко Владислав
  У роботі визначено актуальність інноваційного проєкту, яка зумовлена відсутністю комплексного уявлення в українських туристів усіх нюансів іноземних держав та браком єдиного ресурсу, що містить комплексну практичну інформацію про подорожі в українському медіапросторі. Особливо це стосується медіа-проєктів у відео-форматі. Ідея проєкту полягає в ознайомленні українців з різними способами туристичного вивчення різних країн світу. Мета проєкту «Світ чекає» полягає в наданні інформаційних послуг для полегшення процесу відвідання країн закордоном та в забезпеченні інформаційної обізнаності для максимального полегшення процесу туристичних візитів до тих чи інших країн.
 • Документ
  Інтерактивний медіапродукт «Китайські "Мальдіви" – затока Сунляо, Гуандун» (туристичний маршрут)
  (2021) Юань Цун; Мариненко Ірина
  У наданій до розгляду роботі досліджено розробку туристичного маршруту до затоки Сунляо, Гуандун, Китай та наданні відповідних інформаційних послуг у вигляді акаунта в соціальній мережі Instagram.Метою проєкту є : заохотити іноземних (українських) туристів подорожувати до Китаю загалом і до затоки Сунляо зокрема. Розвиток цього маршруту позитивно позначиться на місцевому економічному розвитку. Через розвиток цього маршруту багато туристів відкриють природні багатства екологічного курорту, і це допоможе йому стати популярним морським курортом у Китаї.
 • Документ
  Інтерактивний медіапродукт «У тур між культур» (туристичний маршрут)
  (2021) Ваглай Анна; Шумарова Наталія Петрівна
  У наданій до розгляду магістерській роботі «У тур між культур» проаналізовано ідею проєкту, що полягає в подорожі з метою вивчення традицій, ремесла, світоглядних особливостей та вірувань етнічних спільнот України. Мета проєкту : показати через соціально-туристичний проєкт унікальність та самобутність культури етнічних спільнот України, стимулювати бажання відкривати для себе нові традиції, світогляди завдяки комунікації. Автор роботи прагне показати, як багато випускається з виду, втрачається можливостей через відсутність бажання до відкриття та надання переваги поверхневому спілкуванню. Ми живемо поряд з потужними народами, сильними, енергетично наповненими людьми. Лише кількома словами можемо відкрити перед собою новий унікальний світ та змінити бачення речей.
 • Документ
  Інтерактивний медіапродукт «Подорож смачною Київщиною» (туристичний маршрут вихідного дня)
  (2021) Остролуцька Тетяна; Мариненко Ірина
  У ході виконання роботи була проаналізована можливість заохотити українських туристів подорожувати країною загалом і Київським регіоном зокрема. Важливим є створення двох туристичних гастро-маршрутів та випуску відповідних відео-путівників з локаціями вихідного дня. Під час створення ідеї інноваційного проєкту враховувалися такі тенденції: попит на маршрути «вихідного дня» в межах Київського регіону. Враховуючи те, що проєкт розроблявся в період пандемії на COVID-19, під час спаду закордонних подорожей, можна було спостерігати, як гастро-локації біля Києва ставали дедалі актуальними для українців.
 • Документ
  Інтерактивний медіапродукт «Київ невідомий» (туристичний маршрут вихідного дня парками та скверами)
  (2021) Нестеренко Анастасія; Михайленко Владислав
  У рамках роботи висвітлено важливе питання, яке полягає у створенні двох інформаційно-комунікаційних каналів, що презентуватимуть можливі варіанти відпочинку для мешканців та гостей Києва. Проєкт полягає у створенні сайту на Wordpress та каналу в мережі Instagram, що презентуватимуть парки та сквери спальних районів міста Києва.