Інформаційно-контентне забезпечення діяльності ресторанного закладу Mr.White 3 (екосистема комунікацій в період епідемії)

Дата
2021
Автори
Гусакова Анна Генадіївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Дана дипломна робота була присвячена розробці комунікаційної стратегії ресторанного закладу Mr.White у мовах пандемії COVID-19. В умовах дії карантинних обмежень спілкування з аудиторією, цікаві колаборації, правильна робота із засобами масової інформації та блогерами стали не просто цікавими «фішками», а умовою виживання ресторанів. В ході дослідження було виявлено, що комунікаційна стратегія закладу Mr.White є достатньо розвинутою, підтримується фірмовий стиль, ведеться робота в соцмережах та корпоративний сайт. Тобто, Mr.White використовує інструменти та методи для реалізації комунікаційної стратегії, завдяки яким можна досягти стратегічних цілей ресторану, які полягають у формуванні іміджу, підвищення обізнаності та посилення лояльності споживачів. В роботі було запропоновано різні варіанти комунікаційної стратегії з урахуванням карантинних обмежень для різних карантинних зон.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Гусакова А. Г. Інформаційно-контентне забезпечення діяльності ресторанного закладу Mr.White 3 (екосистема комунікацій в період епідемії) : кваліфікаційна робота ... бакалавр : 061 Журналістика / Гусакова Анна Генадіївна. - Київ, 2021. - 65 с.