Просування продукції українських виробників меду в онлайн-торгівлі на міжнародних ринках в умовах поширення пандемії Covid-19

Дата
2022
Автори
Панасюк Юлія Мирославівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В ході роботи було узагальнено теоретичні підходи до аналізу процесу просування, а також удосконалено визначення сутності поняття «просування» на основі аналізу вітчизняних та іноземних джерел. Також було виділено особливості просування товарів в онлайн-торгівлі та зазначено основні переваги просування у форматі онлайн із застосуванням діджитал-інструментів. Для українських виробників меду було розроблено поетапну схему управлінських заходів при онлайн-просуванні. За результатами дослідження запропоновано авторське визначення «просування» та схему управлінських заходів, яких мають дотримуватися українські виробники меду при онлайн-просуванні на міжнародних ринках. Зазначено особливості онлайн-просування, їх важливість у сучасних умовах, особливо при поширенні пандемії Covid-19. Здійснено огляд діжитал-інструментів, які доречно використовувати при просуванні товарів в онлайн-торгівлі. Додатково розглянуто культурне середовище за методикою Хофстеде, в ході якого визначено, що споживачі Саудівської Аравії тяжіють до високої невизначеності (не схильні до імпульсивних покупок, глобально обдумують масштабні покупки, готові закупати великими обсягами), у них переважає колективізм (велике значення відіграє думка інфлуенсерів, реклама, яка має рекомендаційний характер) та маскуліність (таргетування на сегмент жінок-домогосподинь, адже зазвичай саме вони здійснюють закупи).
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
051 Економіка , 05 Соціальні та поведінкові науки
Бібліографічний опис
Панасюк Ю.М. Просування продукції українських виробників меду в онлайн-торгівлі на міжнародних ринках в умовах поширення пандемії Covid-19 : кваліфікаційна магістерська робота : 051 Економіка / Панасюк Юлія Мирославівна. - Київ, 2022. – 107 с.