Можливості використання мезенхімальних стовбурових клітин пуповини при діабет-асоційованій еректильній дисфункції

dc.contributor.advisorРибальченко Т.В.
dc.contributor.authorКащук Ольга Анатоліївна
dc.date.accessioned2023-09-28T08:17:18Z
dc.date.available2023-09-28T08:17:18Z
dc.date.issued2023
dc.description.abstractВ роботі поглиблено знання щодо сучасних методів культивування, які дозволяють отримати ефективний та безпечний клітинний продукт для подальшого застосування в медичній практиці – наші клітини продемонстрували достатню пластичність в стандарних умовах культури, фенотипову відповідність вимогам Міжнародного товариства клітинної терапії (більше 98% популяції несли маркери CD105, CD73 і CD90) та високу диференційну здатність (в середньому більше 96% клітин продиференціювали в адипо-, хондро- або остео- напрямках). Результати відновлення здатності до проникнення в учасників дослідження спостерігались в усіх групах. З часом ефект від терапії ставав помітнішим – можливо, завдяки активації ендогенних стовбурових клітин у кавернозній тканині гуморальними факторами та факторами, що виділялись введенними клітинами. Найвищі показники відновлення зафіксовано в групі змішаної еректильної дисфункції (через 3 місяці показник виріс в 2,2 рази відносно вхідних даних); трохи нижчий рівень відновлення при органічній ЕД (через 3 місяці показник виріс в 2 рази), що пояснюється гіршим морфологічним станом тканин; в учасників з психологічними причинами виникнення еректильної дисфункції на 3 місяць стан покращився в 1,5 рази відносно вхідних даних.
dc.identifier.citationКащук О. А. Можливості використання мезенхімальних стовбурових клітин пуповини при діабет-асоційованій еректильній дисфункції : кваліфікаційна робота магістра : 091 Біологія / Кащук Ольга Анатоліївна. - Київ, 2023. - 56 с.:
dc.identifier.urihttps://ir.library.knu.ua/handle/123456789/4875
dc.language.isouk
dc.subject09 Біологія
dc.subject091 Біологія та біохімія
dc.titleМожливості використання мезенхімальних стовбурових клітин пуповини при діабет-асоційованій еректильній дисфункції
science.typeМагістерські роботи
Файли
Контейнер Original
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
Kashchuk_mahistr.pdf
Розмір:
1.42 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Контейнер License
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
1.71 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: