Розробка та втілення концепції серії мультимедійних лонгрідів на тему еволюції дизайну журнальних видань «Vogue» та «ELLE»

Дата
2021
Автори
Горіна Карина Віталіївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Новизна проекту полягає у систематизованій подачі матеріалу за розділами, в узагальненій формі відтворення проаналізованих і опрацьованих випусків видань за 2000-ні, 2010-ті, 2020-ті роки для створення «настільної пам’ятки» з дизайну популярних журналів, а також у визначені майбутніх можливих тенденцій, які скеровуватимуть дизайнерів і верстальників на створення актуальних візуальних рішень для популярних видань. Авторським задумом є ідея висвітлення важливості та впливу візуального контенту і його впорядкування на цілісне сприйняття видання, а саме на інформаційний посил читачам і формування впізнаваного бренду в конкурентному середовищі. Продемонструвати різноманітність поглядів зазначених видань на тенденції, що формуються в сучасному світі контенту, вибір і власний авторський підхід до застосування їх в номерах. Формування можливих майбутніх тенденцій на основі опрацьованих номерів двох журналів і коментарів від спеціалістів зі сфери медіадизайну, що даватимуть посил експериментувати, творити і створювати, аби розвивати сферу.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Горіна К. В. Розробка та втілення концепції серії мультимедійних лонгрідів на тему еволюції дизайну журнальних видань «Vogue» та «ELLE» : кваліфікаційна робота ... бакалавр : 061 Журналістика / Горіна Карина Віталіївна. - Київ, 2021. - 49 с.