Інноваційні підходи до екологічної ефективності готелів України: світовий досвід та виклики для України. Популяризація екологічно свідомого споживання серед гостей

Дата
2023
Автори
Козарчук Марина Вадимівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході роботи проаналізовано міжнародний досвід використання принципів екологічної ефективності у готельному бізнесі, зокрема основні напрями впровадження та екологічні інновації, які використовуються у готелях світу. Проаналізовано міжнародний досвід впровадження принципів сталого розвитку та екологічних інновацій у готельній індустрії. Проаналізовано сучасний стан готельного господарства України та основні тенденції розвитку галузі. За допомогою SWOT-аналізу було проаналізовано основні переваги, недоліки, загрози, та можливості щодо впровадження екологічних стандартів та принципів сталого розвитку у готельному бізнесі України. Проаналізовано міжнародний досвід популяризації екологічно свідомого споживання в готелях світу на прикладі готельних мереж Intercontinental Hotels Group, Marriott International, AccorHotels Group, Hilton, Hyatt, Wyndham Hotels & Resorts. За допомогою соціологічного дослідження визначено наскільки обізнаними є українці у питаннях екологізації готельних підприємств та проаналізовано їх споживчий досвід. Ключові слова : екологічно свідоме споживання, готельні підприємства, екологічні інновації, готельна індустрія, готельний бізнес, споживчий досвід.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
24 Сфера обслуговування , 242 Туризм і рекреація
Бібліографічний опис
Козарчук М.В. Інноваційні підходи до екологічної ефективності готелів України: світовий досвід та виклики для України. Популяризація екологічно свідомого споживання серед гостей : магістерська робота : 242 Туризм / Козарчук Марина Вадимівна. - Київ, 2023. - 96 с.