Дослідження безкоштовних студентських програм постачальників хмарних ресурсів для застосування у лабораторних роботах при підготовці фахівців комп’ютерної інженерії спеціальності Мережевий адміністратор

Дата
2022
Автори
Кочаков Павло
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Досліджено типи хмарних ресурсів, їх різноманіття, особливості, і сфери реалізації послуги. Було обрано три лідируючі компанії, що постачають хмарні ресурси, та проаналізовано їхні рішення, можливості та пропозиції, за допомогою яких можливо виконувати лабораторні роботи. Кожне рішення в кожній з компаній відповідає типовим вимогам для виконання робіт. Різниця лише в тому, що кожний провайдер має різну цінову політику, і різне розміщення серверів, але в загальному вони між собою схожі.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 123 Комп’ютерна інженерія
Бібліографічний опис
Кочаков П. Дослідження безкоштовних студентських програм постачальників хмарних ресурсів для застосування у лабораторних роботах при підготовці фахівців комп’ютерної інженерії спеціальності Мережевий адміністратор : кваліфікаційна робота бакалавра : 123 Комп'ютерна інженерія / Павло Кочаков. - Київ, 2022. - 39 с.