Геотуристичний проєкт «Коростишівська долина кар’єрів» як приклад рекреаційного використання антропогенних ландшафтів у межах м. Коростишів

Дата
2023
Автори
Шинкаренко Уляна Юріївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі здійснено аналіз поняття геотуризм на рівні геологічного та географічного підходу, завдяки чому даний вид туризму було розкрито не лише через призму простого естетичного сприйняття території. На основі того, що кар’єри як антропогенні форми рельєфи, слугують ресурсом георізноманіття, було розроблено комплекс заходів, які дають змогу перепрофілювати статус недіючого закинутого об’єкту на точку тяжіння туристичних груп. З ціллю дотримання сталого розвитку природних територій було розглянуто приклади благоустрою кар’єрів у різних країнах світу. Охарактеризований стан наявних кар’єрів у дослідженому регіоні дозволив оцінити їх перспективи для розвитку туристично-рекреаційних цілей. Відповідно до наявних на сьогодні реалій з техногенною діяльністю людини на геологічне середовище було запропоновано його збереження через надання статусу регіонального геопарку.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 106 Географія
Бібліографічний опис
Шинкаренко У. Ю. Геотуристичний проєкт «Коростишівська долина кар’єрів» як приклад рекреаційного використання антропогенних ландшафтів у межах м. Коростишів : кваліфікаційна робота магістра : 106 Географія / Шинкаренко Уляна Юріївна. - Київ, 2023. - 99 с.