Топографо-геодезичне забезпечення інвентаризації земель

Дата
2021
Автори
Медведєв Михайло Вікторович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Розглянуто питання застосування методів топографії та геодезії для інвентаризації земель (з використанням перманентних GPS-станцій та безпілотної авіації) з подальшим створенням інформаційної бази для ведення Державного кадастру земель, встановлення та уточнення меж земельної ділянки, розташування на ній об’єктів, виявлення земельних ділянок, які використовуються за цільовим призначенням, не використовуються або використовуються нераціонально. На основі проведеного дослідження було вивчено досвід проведення топографо-геодезичних робіт при інвентаризації земель, удосконаленні поняттєво-термінологічного апарату, виокремленні методологічних особливостей даного процесу з використанням сучасного геодезичного обладнання. Практичне значення полягає в удосконаленні алгоритму проведення інвентаризації земель на експериментальній ділянці із залученням даних перманентних станцій та безпілотних літальних апаратів, що, в свою чергу, посприяло більш ефективнішому використанню інструментального, програмно-технічного забезпечення та людських ресурсів.
Ключові слова: інвентаризація земель, топографо-геодезичні роботи, GPS-станції, БПЛА, аерофотознімки, тахеометричне знімання, тахеометр, програмне забезпечення.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
19 Архітектура та будівництво , 193 Геодезія та землеустрій
Бібліографічний опис
Медведєв М. В. Топографо-геодезичне забезпечення інвентаризації земель : випускна кваліфікаційна робота магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Медведєв Михайло Вікторович. - Київ, 2021. - 94 с.