Програмне забезпечення для збереження цілісності даних в розподілених інформаційних системах на базі технології Blockchain

Дата
2022
Автори
Малишев Кирило Едуардович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі досліджено архітектури і різновиди технології блокчейн на прикладі реально існуючих. Оглянуто загальний принцип роботи. Наведено переваги та недоліки використання даної технології та приклади їх використання у таких сферах як:банківська справа та фінанси, харчова промисловість, охорона здоров'я, записи про власність, валюта.Проведено аналіз використання блокчейн для побудови розподіленого реєстру даних. Розкрито проблематику збереження цілісності даних та способи їх вирішення з використанням технології блокчейн. Оглянуто популярні децентралізовані сервіси збереження даних в інтернеті, наведено їх переваги й недоліки.Розроблено програмне забезпечення для збереження цілісності інформації використовуючи технологію блокчейн. Описано поетапну розробку власного програмного забезпечення для збереження цілісності даних з використання технології блокчейн.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 125 Кібербезпека та захист інформації
Бібліографічний опис
Малишев К. Е. Програмне забезпечення для збереження цілісності даних в розподілених інформаційних системах на базі технології Blockchain : пояснювальна записка дипломної роботи бакалавра : 125 Кібербезпека / Малишев Кирило Едуардович. - Київ, 2022. – 73 с.