Вплив бактеріальних сигнальних молекул класу ацилсомосерин лактонів на структурно-функціональні особливості рослин озимої пшениці за умов модельованого кислотного дощу

Дата
2022
Автори
Устименко Софія Олександрівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Дана дипломна робота присвячена вивченню впливу сигнальних бактеріальних молекул класу Ацилгомосерин лактонів на рослини озимої пшениці сортів Подолянка та Спельта. Зацікавленість була саме в тому, чи допоможе праймування пшениці N-гексаноіл-L-гомосерин лактоном вижити культурі за умов кислотних дощей. Було порівняно розвиток рослин, продуктивність та структуру врожайності для двох українських сортів озимої пшениці Спельта та Подолянка. Праймування пшениці данним способом продемонструвало покращення врожайності протягом двох вегетаційних сезонів. Було підтверджено епігенетичний ефект від покоління F1.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
16 Хімічна інженерія та біоінженерія , 162 Біотехнології та біоінженерія
Бібліографічний опис
Устименко С. О. Вплив бактеріальних сигнальних молекул класу ацилсомосерин лактонів на структурно-функціональні особливості рослин озимої пшениці за умов модельованого кислотного дощу : випускна кваліфікаційна робота магістра : 162 Біотехнології та біоінженерія / Устименко Софія Олександрівна. - Київ, 2022. - 34 с.