Матеріали зимової сесії Міжнародної Карпатської школи "Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: чисте довкілля і безпека життєдіяльності"

Дата
2022
Автори
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Подані матеріали присвячено актуальним питанням досягнення Цілей сталого розвитку України на період до 2030 р. в умовах адаптації до кліматичних змін у період Covid-19. Розкрито питання сталого управління природними ресурсами гірських екосистем, захисту біорізноманіття, збереження водних джерел і зон рекреації, оцінки впливу на довкілля. Особливу увагу приділено туристичній перспективі сталості карпатського регіону та проблемі управління побутовими відходами. Освітню місію університетів розглянуто у зв'язку з освітніми, культурними та мистецькими надбаннями Косівської та Вижницької територіальних громад Карпатського регіону. Для науковців, аспірантів, магістрів, бакалаврів, представників підприємницьких структур і організацій громадянського суспільства.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
Бібліографічний опис
Матеріали зимової сесії Міжнародної Карпатської школи "Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: чисте довкілля і безпека життєдіяльності" / М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т імені Тараса Шевченка. – К. : ВПЦ "Київський університет", 2022. – 174 с.