Розроблення та реалізація комунікаційної стратегії для приватного навчального закладу «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов»

Дата
2022
Автори
Караулова Наталія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В даному дослідженні створено контент-стратегію для розвитку комунікаційних каналів ліцею та визначено ефективні інструменти просування: таргетована та контекстна реклами (сприяють збільшенню дзвінків, повідомлень, відвідуваності та конверсій на сайті (заповнення форми зв’язку), зростанню підписників); просування на відомих освітніх платформах. Розроблено та ефективно реалізовано контент-план для регулярності та ефективності постингу в соціальних мережах (Іnstagram, Facebook) та на сайті. Створено веб-сайт як основний майданчик, наповнений інформацією щодо всіх пропонованих послуг ліцею (вартість навчання, умови, зв‘язок з адміністрацією), а також сформовано розуміння серед замовників, що він є обличчям навчального закладу в Інтернеті. Створено бізнес-сторінки на Іnstagram та Facebook для комунікації. Створено телеграм-канал задля того, щоб батьки учнів мали змогу оперативно отримувати необхідну інформацію щодо навчання дітей від директора ліцею. Створено телеграм-бот як додатковий та швидкий засіб зв’язку з адміністрацією ліцею.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Караулова Н. Розроблення та реалізація комунікаційної стратегії для приватного навчального закладу «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» : кваліфікаційна робота … другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061 Журналістика / Караулова Наталія. - Київ, 2022. – 45 с.