Відповідність публічному порядку та загальновизнаним принципам моралі як умова надання правової охорони торговельній марці

Дата
2022
Автори
Ткачук Валерія Святославівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Наукова робота присвячена дослідженню відповідності публічному порядку та загальновизнаним принципам моралі як умови надання правової охорони торговельній марці. В межах дослідження проаналізовано підходи до розуміння сутності та змісту понять «публічний порядок» та «мораль» на теоретичному та законодавчому рівнях. Досліджено тенденції оцінювання позначень на відповідність публічному порядку та загальновизнаним принципам морали у практиці закладу експертизи та Апеляційної палати Мінекономрозвитку України. Зазначено загальні зауваження щодо оцінювання відповідності торговельних марок зазначеним критеріям. Зроблено висновок, що практика оцінювання на відповідність чи невідповідність позначення, що заявляється, відповідно до частини 1 статті 5 Закону, є несталою та часто непрогнозованою, а тому законодавче регулювання умов надання правової охорони торговельним марок потребує вдосконалення.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
08 Право , 081 Право
Бібліографічний опис
Ткачук В.С. Відповідність публічному порядку та загальновизнаним принципам моралі як умова надання правової охорони торговельній марці : магістерська робота : 081 Право / Ткачук Валерія Святославівна. – Київ, 2022. – 52 с.