Управління проєктом з впровадження автоматизованої системи управління процесами підбору та адаптації персоналу у компанії

Дата
2023
Автори
Федюк Валентина Анатоліївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі формалізовано концептуальну модель бази даних, архітектуру системи та сценарій клієнта, що допомагає консультантам з впровадження краще зрозуміти потреби та очікування клієнтів і забезпечити більш ефективну взаємодію. У ході дослідження було виділено наступні основні ролі користувачів продукту: керівник з найму, рекрутер, HR-фахівець з адаптації, кандидат, адміністратор. У роботі було створено первинні історії користувача, тобто це означає, що з часом цей список історій буде збільшуватися, оскільки з кожною демонстрацією системи клієнт краще розумітиме можливості та функції продукту. Для кількох історій користувача було запропоновано алгоритм конфігурацій у шаблоні заявки на вакансію.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 122 Комп’ютерні науки
Бібліографічний опис
Федюк В. А. Управління проєктом з впровадження автоматизованої системи управління процесами підбору та адаптації персоналу у компанії : кваліфікаційна робота магістра : 122 Комп’ютерні науки / Федюк Валентина Анатоліївна. - Київ, 2023. - 154 с.