Застосування геоінформаційних технологій для моніторингу впливу військових дій на ринок житлової нерухомості міста Чернігів

Дата
2023
Автори
Амельянець Аліна Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Умови, в яких працює ринок нерухомості у 2022-2023 роках, є новими, а тому відповідно і вимагають додаткового вивчення. Велика кількість руйнувань, як житлової нерухомості, інфраструктури, а також переміщення осіб, через військові дії впливають на купівлю та продаж нерухомості у місті (Амельянець, 2023). Тому аналіз ринку житлової нерухомості у місті Чернігів надасть закономірності впливу військових дій на ринок житлової нерухомості міста Чернігів. А калькулятор вартості нерухомості допоможе швидко розрахувати вартість квартири за заданим алгоритмом, порівнюючи вартість нерухомості на подібні об’єкти зі створеної бази даних.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
19 Архітектура та будівництво , 193 Геодезія та землеустрій
Бібліографічний опис
Амельянець А. В. Застосування геоінформаційних технологій для моніторингу впливу військових дій на ринок житлової нерухомості міста Чернігів : кваліфікаційна робота магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Амельянець Аліна Володимирівна. - Київ, 2023. - 81 с.