Веб-додаток для агрегування і групування нерухомості на основі користувацьких фільтрів з використанням машинного навчання

Дата
2022
Автори
Навроцький Максим Володимирович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході виконання роботи було проведено дослідження по роботі з сучасними технологіями і розробкою власної архітектури та моделі для нейронної мережі. Її вдалось обгорнути у абстракційний слой у вигляді API, щоб розробинкам, які будуть працювати з продуктом надалі було достатньо просто його розширювати та оновлювати. Спроектовано архітектуру програмного забезпечення для агрегування і групування нерухомості з використанням технологій нейронних мереж, розроблено програмне забезпечення, розроблено інтерфейс користувача. Виконана робота показує перспективність автоматизації систем агрегаторів нерухмості, оскільки таким чином кінцевий користувач має виконати лише декілька кроків, щоб обрати нерухомість, що у наш насичений час є надзвичайною перевагою серед конкурентів. Був проведений глибокий аналіз сучасний технологій та можливостей і це дало змогу обрати найбільш зручні та зрозумілі інструменти для розробки, що також може бути використано у практичних цілях. Ключові слова : нейронна мережа, цифрові зображення, агрегування нерухомості, програмне забезпечення.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 121 Інженерія програмного забезпечення
Бібліографічний опис
Навроцький М. В. Веб-додаток для агрегування і групування нерухомості на основі користувацьких фільтрів з використанням машинного навчання : випускна кваліфікаційна магістерська робота : 121 Інженерія програмного забезпечення / Навроцький Максим Володимирович. - Київ, 2022. - 85 с.