Аналіз бластуляції ембріонів і частоти настання вагітності при заплідненні сперматозоїдами, отриманих методом екстракції яєчок TESE

Дата
2023
Автори
Артеменко Марина Олегівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Метою кваліфікаційної роботи є аналіз частоти бластуляції ембріонів і настання вагітності при заплідненні спермотозоїдами, отриманих методом екстрації яєчок TESE у чоловіків з азооспермією. При проведенні ІКСІ одержано високі показники бластуляції ембріонів при заплідненні ооцитів жінок сперматозоїдами, отриманих за допомогою методу TESE у чоловіків з азооспермією. Кріоконсервація сперматозоїдів, отриманих методом TESE, не впливає на частоту бластуляції ембріонів та настання вагітності у жінок. Частота бластуляції між донорськими та ооцитами пацієнток при заплідненні сперматозоїдами, отриманих за допомогою TESE, не має достовірних відмінностей. Отримано позитивні результати показників вагітності жінок при заплідненні сперматозоїдами, отриманих методом TESE, порівняно з не вагітними жінками при достовірних змінах рівней ФСГ, ЛГ та інгібіну В на тлі інших гормонів у чоловіків.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
09 Біологія , 091 Біологія та біохімія
Бібліографічний опис
Артеменко М. О. Аналіз бластуляції ембріонів і частоти настання вагітності при заплідненні сперматозоїдами, отриманих методом екстракції яєчок TESE : випускна кваліфікаційна робота магістра : 091 Біологія / Артеменко Марина Олегівна. - Київ, 2023. - 55 с.