Деякі особливості відтворення метафоричних словосполучень в економічному дискурсі в англо-українському перекладі

dc.contributor.advisorБорисова Олеся Валеріївна
dc.contributor.authorМалюга Дар’я
dc.date.accessioned2023-11-14T09:58:56Z
dc.date.available2023-11-14T09:58:56Z
dc.date.issued2023
dc.description.abstractМета дослідження – охарактеризувати розмаїття метафоричних словосполучень в англомовних економічних текстах та виявити найуживашині способи їх відтворення в українських перекладах. Об’єктом дослідження є англомовні метафоричні словосполучення. Предметом дослідження є деякі способи відтворення метафоричних словосполучень в економічному дискурсі в англо-українському перекладі. Теоретичне значення дослідження визначається тим, що його результати уточнюють поняття метафори та визначають основні її види та найчастотніші способи відтворення в українських перекладах англійських текстів галузі економіки. Практичне значення роботи полягає у використанні результатів дослідження у теоретичних і практичних курсах зі стилістики, теорії та практики перекладу, а також при написанні дипломних робіт та розробці проблем порівняльного аналізу різних видів метафор. У ході дослідження була зроблена спроба дослідити розмаїття метафор в англійських економічних текстах та способи їх відтворення в українських перекладах, було визначено частотність використання певних перекладацьких підходів до перекладу окремих видів метафор.
dc.identifier.citationМалюга Д. Деякі особливості відтворення метафоричних словосполучень в економічному дискурсі в англо-українському перекладі : кваліфікаційна робота … магістр : 035 Філологія / Малюга Дар’я. – Київ, 2023. – 80 с.
dc.identifier.urihttps://ir.library.knu.ua/handle/123456789/5533
dc.language.isouk
dc.subject03 Гуманітарні науки
dc.subject035 Філологія
dc.titleДеякі особливості відтворення метафоричних словосполучень в економічному дискурсі в англо-українському перекладі
science.typeМагістерські роботи
Файли
Контейнер Original
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
Maliuha_mahistr.pdf
Розмір:
706.03 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Контейнер License
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
1.71 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: