Гастрономічний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Львівської та Закарпатської областей)

dc.contributor.advisorКорома Наталія Степанівна
dc.contributor.authorКорнієнко Євгенія Олександрівна
dc.date.accessioned2023-07-24T09:11:13Z
dc.date.available2023-07-24T09:11:13Z
dc.date.issued2023
dc.description.abstractУ роботі розглянуто тенденції розвитку гастрономічного туризму та визначено, що цей вид туризму сприяє відродженню кулінарних традицій країни та має гарний потенціал. Але саме в Україні гастрономічний туризм не набув ще великого попиту, а кількість спеціалізованих турів обмежена. Просування турів може забезпечити довше перебування туристів. Обидві області ( Львівська та Закарпатська) мають ресурсну базу, але вона не відповідає міжнародним стандартам, наприклад якість доріг та надання послуг високого рівня. Через недостатньо розвинену інфраструктуру, та погане фінансування сповільнюється розвиток гастрономічного туризму. Розглянувши які є перспективи розвитку гастрономічного туризму в Закарпатській та Львівській областях, можна зробити висновок, що цей вид туризму має великий потенціал. Ці дві області мають гарний потенціал розвитку гастрономічного туризму, але через військові дії на території нашої країни розвиток туризму сповільнився, а на деяких територіях взагалі зупинився. Але вже з самого початку війни розпочато роботу над тим як відновлювати України. Задля розвитку туризму, в тому числі і гастрономічного , потрібно створити сприятливі умови для залучення іноземних інвестицій, розвивати внутрішній ринок та підвищувати якість надання послуг. Удосконалювати існуючі об’єкти гастрономічного туризму, просувати їх , щоб як можна більше людей дізнавались про них і відвідували. А також створювати нові з високим рівнем надання послуг. Ключові слова : гастрономічний туризм, Львівська область, Закарпатська область, туризм, сфера послуг.
dc.identifier.citationКорнієнко Є. О. Гастрономічний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Львівської та Закарпатської областей) : кваліфікаційна робота бакалавра : 242 Туризм / Корнієнко Євгенія Олександрівна. - Київ, 2023. - 52 с.
dc.identifier.urihttps://ir.library.knu.ua/handle/123456789/4112
dc.language.isouk
dc.subject24 Сфера обслуговування
dc.subject242 Туризм і рекреація
dc.titleГастрономічний туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку (на прикладі Львівської та Закарпатської областей)
science.typeБакалаврські роботи
Файли
Контейнер Original
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
Korniienko_bakalavr.pdf
Розмір:
812.11 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Контейнер License
Зараз відображається 1 - 1 з 1
Завантаження...
Ескіз
Назва:
license.txt
Розмір:
1.71 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: