Співвідношення охорони прав інтелектуальної власності на торговельні марки та географічні зазначення у праві ЄС та України

Дата
2022
Автори
Половинченко Вадим Сергійович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі визначено загальні засади правової охорони торговельних марок та географічних зазначень. Акцентовано увагу на особливостях охорони прав на ТМ та ГЗ, визначено спільні та відмінні риси даного процесу. Розглянуто досвід нормативно-правого регулювання щодо прав на ТМ та ГЗ за законодавством України та ЄС. Охарактеризовано ТМ та ГЗ як засоби індивідуалізації товарів і послуг. Визначено роль ТМ та ГЗ як стратегічного активу у сфері ІВ, проаналізовано нормативно-колізійні тенденції забезпечення прав на ТМ та ГЗ в Україні відповідно до стандартів міжнародно-європейського досвіду ЄС. Розглядаються перспективи систематизації законодавчої бази України у сфері забезпечення прав ІВ на ТМ та ГЗ шляхом імплементаційно-інкорпоративних ітерацій.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
08 Право , 081 Право
Бібліографічний опис
Половинченко В. С. Співвідношення охорони прав інтелектуальної власності на торговельні марки та географічні зазначення у праві ЄС та України : магістерська робота : 081 Право / Половинченко Вадим Сергійович. – Київ, 2022. – 49 с.