Інноваційна діяльність підприємства та економічна оцінка інноваційних процесів

Дата
2022
Автори
Магомедов Магомед Курбанович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Робота присвячена темі розвитку інноваційної діяльності підприємства в галузі сільського господарства. Тема є актуальною через велике значення сільського господарства для економіки України та з огляду на те, що інтенсивний розвиток сільського господарства неможливий без активної інноваційної діяльності у даній сфері. На основі вивчення особливостей бізнесу в галузі сільського господарства, показана важливість інновацій у сфері виведення нових сортів культурних рослин та створення нових засобів живлення та захисту рослин, що дозволяє нарощувати обсяг сільськогосподарського виробництва при обмеженій площі сільськогосподарських угідь. У роботі досліджуються особливості інноваційної діяльності в сільському господарстві на прикладі ТОВ «Агрофірма Колос». Дослідження інноваційної діяльності ТОВ «Агрофірма Колос» показало, що від 20% до 25% доходів підприємства формуються за рахунок реалізації інноваційної продукції. Інноваційна діяльність проводиться за декількома напрямками, які включають виведення нових сортів озимої пшениці та кукурудзи, вирощування насіння даних культур, розробку та виробництво мікробіологічних препаратів, методів підвищення родючості ґрунтів. На основі вивчення інноваційної діяльності ТОВ «Агрофірма Колос», було виявлено проблемні місця в інноваційній діяльності підприємства та розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності інноваційної діяльності підприємства.
Ключові слова: інноваційна діяльність, інновації, ефективність інноваційної діяльності, стратегія інноваційної діяльності підприємства.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
05 Соціальні та поведінкові науки , 051 Економіка
Бібліографічний опис
Магомедов М. К. Інноваційна діяльність підприємства та економічна оцінка інноваційних процесів : кваліфікаційна магістерська робота : 051 Економіка / Магомедов Магомед Курбанович. - Київ, 2022. - 99 с.