Розроблення та реалізація комунікаційної стратегії для приватного навчального закладу «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов»

Дата
2022
Автори
Карауланова Наталія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході виконання роботи було розроблено проєкт з метою забезпечення приватного навчального закладу ефективною комунікацією в онлайн-просторі та побудови бренду школи як сучасного закладу освіти, який готовий до комунікації на різних рівнях. Саме ефективно вибудувана комунікація в онлайн-просторі дає навчальному закладу безліч можливостей у роботі: оперативне ознайомлення з актуальною інформацією батьків, учнів та вчителів на різних каналах; якісна презентація послуг; звітність щодо діяльності ліцею і результатів навчання дітей; доступ до всієї необхідної інформації (навчальних матеріалів, деталей послуг та оновлень в навчальному процесі).
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Карауланова Н. Розроблення та реалізація комунікаційної стратегії для приватного навчального закладу «Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов» : кваліфікаційна робота … другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061 Журналістика / Карауланова Наталія. - Київ, 2022. – 45 с.