Методичні рекомендації з підготовки до єдиного вступного фахового випробування галузі знань 07 “Управління та адміністрування”. Розділ “Підприємництво”

Дата
2023
Автори
Купалова Галина Іванівна
Гончаренко Наталія Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Методичні рекомендації розроблені з метою забезпечення підготовки студентів до предметного тесту з управління та адміністрування єдиного фахового вступного випробування для вступу в магістратуру. Вони містять методичні і практичні матеріали по розділу “Підприємництво” і відповідають Програмі предметного тесту з управління та адміністрування єдиного фахового вступного випробування, затвердженого Міністерством освіти та науки України 11 лютого 2023 р. №157. У Методичних рекомендаціях розкрито теоретичні засади підприємництва та його основні види. Окремий підрозділ присвячено класифікації підприємств за різними класифікаційними ознаками та опису їх видів. Висвітлено питання організації, планування підприємницької діяльності. Значне місце приділено ресурсному забезпеченню. Наведено показники ефективності підприємницької діяльності, методику їх розрахунку та економічну інтерпретацію. Окремий підрозділ присвячено питанням соціальної відповідальності бізнесу та діловій етиці. Для студентів економічних та інших спеціальностей, викладачів та інших зацікавлених осіб.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
07 Управління та адміністрування
Бібліографічний опис
Методичні рекомендації з підготовки до єдиного вступного фахового випробування галузі знань 07 “Управління та адміністрування”. Розділ “Підприємництво” / Г. І. Купалова, Н. В. Гончаренко. - Київ : [Компринт], 2023. - 35 с.