Геоекологічний аналіз впливу військових дій на ландшафти України (на прикладі регіонального ландшафтного парку «Зуївський» та біосферного заповідника «Асканія-Нова»)

Дата
2023
Автори
Яровенко Ольга Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В рамках дипломної роботи на тему "Геоекологічний аналіз впливу військових дій на ландшафти України (на прикладі регіонального ландшафтного парку «Зуївський» та біосферного заповідника «Асканія-Нова»)" проведено дослідження, спрямоване на аналіз впливу військових дій на природні комплекси та ландшафти України. Завдяки ретельному аналізу і вивченню основних понять геоекологічного аналізу, ландшафтів та впливу військових дій, була отримана цінна інформація щодо стану природного середовища під впливом конфлікту. У роботі досліджено основні природні умови та компоненти ландшафтного планування в степових зонах південного та східного регіонів України. Це дозволило з'ясувати особливості екосистем, виявити їх вразливість та потенційну загрозу військових дій. Також проведено аналіз норм міжнародного екологічного права та конвенції ЮНЕСКО про охорону всесвітньої природної спадщини, а також виявлено порушення цих норм та конвенцій під час воєнного конфлікту в Україні.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 106 Географія
Бібліографічний опис
Яровенко О. В. Геоекологічний аналіз впливу військових дій на ландшафти України (на прикладі регіонального ландшафтного парку «Зуївський» та біосферного заповідника «Асканія-Нова») : кваліфікаційна робота бакалавра : 106 Географія / Яровенко Ольга Володимирівна. - Київ, 2023. - 54 с.