Бі- та три-функціональні білдинг блоки для створення ДНК кодованих бібліотек: порівняльний аналіз скаффолдного різноманіття комерційно доступних молекул (World screening collection), віртуальної REAL-бази, та сполук отриманих безпосередньою гетероциклізацією на ДНК

Дата
2021
Автори
Луценко Антон Олександрович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В роботі наглядно представлені передові підходи щодо розвитку нової гілки хімії. В ході аналізу скафолдної різноманітності сполук, які можуть бути утвореними за допомогою реакцій, що були нами оглянуті, були показані надзвичайно наглядні та яскраві результати, а саме, що понад 30 відсотків скафолдів, які можуть бути напрацьовані уже сьогодні, не є включеними в один з найбільших нині доступних масивів хімічних біфункціональних та трифункціональних інсток та віртуальних сполук, а також понад 60 відсотків є невідомими для три функціональних інсток сполук.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 102 Хімія
Бібліографічний опис
Луценко А. О. Бі- та три-функціональні білдинг блоки для створення ДНК кодованих бібліотек: порівняльний аналіз скаффолдного різноманіття комерційно доступних молекул (World screening collection), віртуальної REAL-бази, та сполук отриманих безпосередньою гетероциклізацією на ДНК : випускна кваліфікаційна робота магістра : 102 Хімія / Луценко Антон Олександрович. - Київ, 2021. - 49 с.