Інноваційний проєкт "Глина як давній засіб інформації та комунікації: від Трипілля до сьогодення" (інтерактивна брошура)

Дата
2021
Автори
Жема Єлизавета
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході виконання роботи доведено, що метою проєкту є створення медіапродукту у вигляді інтерактивної брошури, а саме – демонстрація вагомого впливу глини, як інструмента, а людини, як виконавця на становлення та розвиток подальшої масової інформаційно-комунікаційної сфери діяльності. Саме завдяки так званим комунікаційним технологіям того часу, які, власне, трансформували сучасні ЗМІ і зберегли інформацію у вигляді артефактів, ми можемо породити певні асоціації, оцінки, емоції та відтворити минуле сьогодні. Завданням кваліфікаційної роботи є дослідження взаємодії індивіда й гірської породи, як одного з засобів інформації та комунікації. Місією служить успішне та ефективне покращення рівня освіченості людей різної вікової категорії, поштовх новим дослідженням різноманітних носіїв інформації, а також залучення інвесторів для більш масштабного розкриття подальших тем інноваційного проєкту, стрімкого поширення та ймовірного впровадження нової дисципліни до системи освіти.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Жема Є. Інноваційний проєкт "Глина як давній засіб інформації та комунікації : від Трипілля до сьогодення" (інтерактивна брошура) : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061- журналістика / Жема Єлизавета. - Київ, 2021. - 74 с.