Оцінка впливу викидів забруднюючих речовин з гірничо-металургійних об"єктів на формування ринку нерухомості міста Кривий Ріг

Дата
2023
Автори
Картак Владислава Олегівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В ході виконання роботи було проаналізовано вторинний ринок нерухомості та вплив на нього екологічних чинників. Найдешевші пропозиції можна знайти в Тернівському районі, екологічна ситуація в районі межах норми близькість до промислових зон значно знижує вартість квартир, але попит на них створюють працівники металургійних компаній. Виявлено вплив екологічної шкоди на формування вторинного ринку нерухомості міста Кривий Ріг: найвищі ціни на нерухомість в Центрально-Міському районі, середня ціна за 1м2 складає 17628 грн., квартири знаходяться близько до рекреаційних зон та є досить комфортними для життя через розвинену систему інфраструктури. Загалом, вторинний ринок нерухомості міста Кривий Ріг значно розвинений ніж первинний. Існує велика кількість пропозицій, але попит стрімко знизився після початку російської агресії на території України. Для аналізу впливу російської агресії також розрахована вартість вищезазначеного об’єкта станом на серпень-вересень 2021 року. За результатами оцінки станом на 2021 р., вартість квартири становить 1 187 602 грн., що на 28% більше ніж у 2023 році. Війна має дуже негативний вплив на попит та пропозиції у місті Кривий Ріг, через наближеність до активної лінії фронту.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
19 Архітектура та будівництво , 193 Геодезія та землеустрій
Бібліографічний опис
Картак В. О. Оцінка впливу викидів забруднюючих речовин з гірничо-металургійних об"єктів на формування ринку нерухомості міста Кривий Ріг : кваліфікаційна робота магістра : 193 Геодезія та землеустрій / Картак Владислава Олегівна. - Київ, 2023. - 72 с.