Визначення оптимальної глибини заглиблення підпірної стінки на ділянці схилу по вулиці Академіка Кащенка у Голосіївському районі м. Києва

Дата
2023
Автори
Шомко Анастасія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході виконання роботи було зібрано та описано загальні геологічні, гідрогеологічні, фізико-географічні умови району робіт. Визначення оптимальної глибини заглиблення підпірної стінки на ділянці схилу по вулиці Академіка Кащенка у Голосіївському районі м. Києва є важливим завданням з міркувань безпеки будівництва та експлуатації підпірної стінки. Це дозволяє уникнути руйнування стінки та зсуву ґрунту. Для визначення оптимальної глибини заглиблення підпірної стінки необхідно враховувати різні фактори, включаючи геологічні, геометричні, навантаження, гідрологічні і будівельні фактори. Це підкреслює необхідність комплексного підходу до вирішення даної проблеми. У процесі виконання роботи було проведено дослідження фізичних властивостей порід у розрізі, а також визначено глибину заглиблення підпірної стінки шляхом порівняння активного та пасивного тиску в районі ділянки. У даному випадку, було проведено заглиблення у двох свердловинах на глибину 13 м та 12 м відповідно. Також були надані рекомендації для забезпечення подальшої стійкості схилу. Результати розрахунків та досліджень, отримані в ході роботи, мають велике практичне значення. Вони допоможуть у будівництві підпірних стінок і запобіганні їх руйнуванню, що є важливим для забезпечення безпеки будівництва та експлуатації об'єкту.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 103 Науки про Землю
Бібліографічний опис
Шомко А. Визначення оптимальної глибини заглиблення підпірної стінки на ділянці схилу по вулиці Академіка Кащенка у Голосіївському районі м. Києва : кваліфікаційна робота бакалавра : 103 Науки про Землю / Шомко Анастасія. - Київ, 2023. - 47 с.