Волонтерські практики подолання соціальної ізоляції (на прикладі некомерційних організацій єврейських спільнот в Україні

Дата
2021
Автори
Красій Ірина Віталіївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В роботі була проаналізована діяльність некомерційних організацій єврейських меншин України та динаміка змін волонтерських практик під час пандемії Covid-19. Огляд інтернет-ресурсів та сторінок єврейських організацій у соц.мережах дав можливість краще визначити особливості волонтерських практик у некомерційних організаціях єврейських меншин в Україні : до та під час карантину. В ході роботи було досліджено як змінюються старі волонтерські практики та формуються нові під час пандемії на прикладі некомерційних єврейських організацій. Під час інтерв’ю було виявлено основні мотиви роботи респондентів у благодійних некомерційних організаціях єврейських меншин. Було виявлено закономірності прояву симптомів емоційного вигорання у респондентів під час соціальної ізоляції, які пов’язані із: різким переходом в дистанційну роботу, збільшенням робочих годин у зв’язку з надмірною завантаженістю, нестачею підтримки від колег та керівництва. Ключові слова : волонтерські практики, пандемія Covid-19, єврейські організації, емоційне вигорання.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
05 Соціальні та поведінкові науки , 054 Соціологія
Бібліографічний опис
Красій І. В. Волонтерські практики подолання соціальної ізоляції (на прикладі некомерційних організацій єврейських спільнот в Україні : кваліфікаційна робота : 054 Соціологія / Красій Ірина Віталіївна. - Київ, 2021. - 76 с.