Еврестичний потенціал контент-аналізу при дослідження основних напрямків державної політики (на прикладі щорічних послань Президента до Верховної Ради)

Дата
2020
Автори
Артюх Денис Олександрович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В роботі розглядається потенціал контент аналізу в дослідженнях напрямків державної політики на прикладі послань президентів України до Верховної Ради. Визначається суть поняття контент-аналізу та його сучасне визначення. Вивчаються попередні дослідження президентських послань як вітчизняні, так і зарубіжні. Уточняється статус послань президентів в юридичному та політикотворчому плані. Результати дослідження свідчать про високу структурованість послань, про високу відповідність проголошеним напрямкам реальній діяльності, про абсолютне переважання внутрішньої політики над зовнішньою та напрямків політики і економіки, що безпосередньо залежать від прийнятих рішень виконавчої та законодавчої влади. Метод контент-аналізу показав високу адаптивність та придатність до вивчення напрямків державної політики.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
05 Соціальні та поведінкові науки , 054 Соціологія
Бібліографічний опис
Артюх Д. О. Еврестичний потенціал контент-аналізу при дослідження основних напрямків державної політики (на прикладі щорічних послань Президента до Верховної Ради) : кваліфікаційна робота : 054 Соціологія / Артюх Денис Олександрович. - Київ, 2020. - 92 с.