Розробка та наповнення мультимедійного лонгріду “Еволюція людського сприйняття інформації з розвитком новітніх технологій”

Дата
2021
Автори
Горбачова Владислава Юріївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Під час роботи було розроблено та втілено у життя мультимедійний онлайн-лонгрід “Еволюція людського сприйняття інформації з розвитком новітніх технологій”. В основі матеріалу лежать два інноваційних для цієї теми у межах українського інформаційного ринку рішення: 1. Поєднати всі базові та більш глибинні елементи теми трансформаційного процесу людського сприйняття інформації під впливом технологій в рамках одного журналістського продукту. Як стало зрозуміло з попереднього розділу “Аналіз ринку”, на українському інформаційному ринку бракує повних та систематизованих матеріалів на цю тему. 2. Створити інформаційний продукт, наповнений великим масивом інформації та фактажу, у форматі, зручному для сприйняття саме представниками кліпового типу мислення.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Горбачова В. Ю. Розробка та наповнення мультимедійного лонгріду “Еволюція людського сприйняття інформації з розвитком новітніх технологій” : кваліфікаційна робота ... бакалавр : 061 Журналістика / Владислава Юріївна Горбачова. - Київ, 2021. - 47 с.