Реалізація концепції та комунікаційний супровід інформаційного продукту для абітурієнтів (освітнє тревел-шоу "УніверCheck"

Дата
2022
Автори
Зубченко Анастасія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У ході виконання роботи головним було намагання автора, як проєкт-менеджера, продюсера та продюсера постпродакшн налагодити чіткий виробничий процес, дотримуватися ритму виготовлення продукції та гарантування максимального охоплення аудиторії, що дозволяє забезпечити ефективність проєкту, а також акцентування особливої уваги на стратегіях просування проєкту. Для цього активно використовувалися соціальні мережі (Instagram, Facebook). Було заплановане та реалізоване як платне (платна реклама, співпраці), так і безкоштовне (представлення проєкту у соціальних мережах ведучих, Нового каналу) просування проєкту.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Зубченко А. Реалізація концепції та комунікаційний супровід інформаційного продукту для абітурієнтів (освітнє тревел-шоу "УніверCheck" : кваліфікаційна робота … другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061 Журналістика / Зубченко Анастасія. - Київ, 2022. – 51 с.