Технологія оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці

Дата
2021
Автори
Качмала Олександра Вікторівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Метою даної роботи є аналіз технологій оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів підприємства та підвищення їх рівня на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці. У роботі проаналізована існуюча література з оцінки захищеності інформаційний ресурсів в організації та установах, виконаний аналіз документів, порівняння, вивчення та узагальнення вітчизняної і зарубіжної практики з теми інформаційних ресурсів, розроблено рекомендації з функціональних можливостей використання SIEM-систем та рекомендоване практичне впровадження роботи FortiSIEM від Fortinet на сучасному етапі.
Ключові слова: система управління безперервністю бізнесу, інформаційні ресурси, оцінка ризику безпеки, використання SIEM-систем, робота FortiSIEM.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 125 Кібербезпека та захист інформації
Бібліографічний опис
Качмала О. В. Технологія оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці : пояснюв. зап. диплом. роботи бакалавра : 125 Кібербезпека / Качмала Олександра Вікторівна. - Київ, 2021. - 89 с.