Концептуальні координати вивчення споживацької поведінки в сучасному суспільстві

Дата
2020
Автори
Чечоткін Арсеній Віталійович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В рамках роботи розглядається споживацька поведінка індивіда в сучасному суспільстві. Проблематика, яка сьогодні називається «суспільством переживань» або «економіка вражень», представляє безперечний інтерес до досліджень. Ця тема пов'язує між собою кілька принципових аспектів: культурний, економічний і соціальний. Тема безпосередньо змикається з тенденціями сучасної економіки та з глибокими трансформаціями, які відбуваються в сучасному суспільстві. У цій площині розгортається цілий ряд історико-культурних проблем - формування нової логіки поведінки індивіда в сучасному суспільстві, що залежить від формування «суспільства переживань». Частина роботи присвячена розгляду історичних передумов формування «суспільства переживань», вивчення проблематики появи складної емоційної культури, в просторі якої мислить себе сучасна людина, та аналіз споживчих установ індивіда в рамках теорій «суспільства споживання»
Ключові слова: суспільство споживання, суспільство вражень, емоційний капіталізм, економіка вражень, споживацька поведінка, естетизація повсякдення, гендерна ідентичність.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
05 Соціальні та поведінкові науки , 054 Соціологія
Бібліографічний опис
Чечоткін А. В. Концептуальні координати вивчення споживацької поведінки в сучасному суспільстві : кваліфікаційна робота : 054 Соціологія / Чечоткін Арсеній Віталійович. - Київ, 2020. - 68 с.