Туристична індустрія та приропізнавальний туризм Чернігівської області: стан, проблематика, перспективи, стратегія розвитку

Дата
2021
Автори
Калініченко Вадим Сергійович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Магістерська робота присвячена розв’язанню проблем розвитку туристичної індустрії та природопізнавального туризму Чернігівщини, а також, дослідженню сучасного стану туризму, перспектив та стратегії його розвитку. Дана тема є досить актуальною, оскільки Чернігівська область має великий потенціал в цій сфері: наявні різноманітні природні рекреаційні ресурси, багата культурно-історична спадщина, вигідне місцерозташування. Крім того, робиться акцент на туризмі, як на важливій сфері в сталому економічному розвитку на найближчі роки. Попри це, у сфері туризму є багато недоліків, загроз, недопрацювань. Отже, виникає необхідність вивчення даного питання, детального аналізу та пошуку альтернатив, чому і присвячена магістерська робота.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 103 Науки про Землю
Бібліографічний опис
Калініченко В. С. Туристична індустрія та приропізнавальний туризм Чернігівської області: стан, проблематика, перспективи, стратегія розвитку : магістерська робота : 103 Науки про Землю / Калініченко Вадим Сергійович. - Київ, 2021. - 115 с.