Медіа інструменти, як форма взаємодії і комунікації органів влади, бізнесу та громадян з метою позитивного впливу на соціальні процеси (на прикладі платформи «Mriya.ua»

Дата
2022
Автори
Тодосієнко Євгенія
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Метою проекту є створення інформаційно-комунікаційної платформи в інтернет-просторі, як засобу соціальної комунікації органів влади, бізнесу та громадян. У ході виконання роботи розроблено структуру та концепцію інформаційно-комунікаційної платформи для ефективної комунікації органів влади, бізнесу та громадян щоб виявляти закономірність згадувань українських компаній в інтернет-медіа відповідно до прояву КСВ протягом останнього року, підвищувати кількість згадувань українських компаній в медіа, підтримуючи наш бізнес, сприяти розвитку культури соціальної відповідальності, публікуючи звіти виконаної роботи у формі медійних спецпроектів.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Тодосієнко Є. Медіа інструменти, як форма взаємодії і комунікації органів влади, бізнесу та громадян з метою позитивного впливу на соціальні процеси (на прикладі платформи ≪Mriya.ua≫ : кваліфікаційна робота … другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061 Журналістика / Тодосієнко Євгенія. - Київ, 2022. – 34 с.