Управління проєктом створення програмного забезпечення для відслідковування геолокації наземного громадського транспорту

Дата
2023
Автори
Калішук Максим Олександрович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
В рамках цієї кваліфікаційної роботи було проаналізовано один із шляхів вирішення цієї проблеми, а саме розробка мобільного додатку для відслідковування геолокації наземного громадського транспорту. Його функціонал, а саме можливість прорахунку маршруту, пошуку зручних шляхів через транспорту інфраструктуру міста а також збір та аналіз даних про роботу системи громадського транспорту міг би допомогти підвищити кількість користувачів міського наземного громадського транспорту та посприяти його подальшому розвитку. В ході виконання роботи було проведено комплексне дослідження ринку транспортних мобільних додатків в Україні, проведено аналіз альтернатив проекту, та за допомогою SWOT-аналізу було обрано найкращу опцію. Також відбувся аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища проекту, аналіз витрат проекту та було визначено його зацікавлені сторони. Було розроблено організаційну структуру організації, WBS та OBS проекту, було розроблено вимоги до предмету закупівель та проведено аналіз тендерних пропозицій.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 122 Комп’ютерні науки
Бібліографічний опис
Калішук М. О. Управління проєктом створення програмного забезпечення для відслідковування геолокації наземного громадського транспорту : кваліфікаційна робота магістра : 122 Комп’ютерні науки / Калішук Максим Олександрович. - Київ, 2023. - 122 с.