MVP проєкту “Лісова пісня” за мотивами українського фольклору : промоція та медіа позиціонування у соціально-правовому вимірі

Дата
2021
Автори
Лавріненко Микита
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У наданій до розгляду магістерській роботі, “Лісова пісня” — вказує на особливості сюжету гри, які розкриваються у геймплеї, та відсилає до відомої літературної роботи Лесі Українки. Події гри відбуваються у майбутньому, де людство тільки вийшло з екологічно-повітряної кризи, проте наразилося на іншу небезпеку — конфлікт між людьми та міфічними істотами, що роками намагалися асимілюватися у великих містах. У Києві працює надзвичайне Бюро, яке займається справами “нелюдей”, нібито намагаючись розробити вакцину, що могла б перетворити усіх на звичайних людей. Проте в місті з’являється підпільна організація “Лісова пісня”, що має на меті захист та піклування про вразливих міфічних істот, що не можуть прийняти свою природу. На фоні цього активно циркулює легенда про “цвіт папороті” — містичний артефакт, який може раз і назавжди покласти край протистоянню двох таборів. У такому світі починає свій нелегкий шлях головна героїня, якій належить розібратися у протистоянні двох рас та заново віднайти себе.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
06 Журналістика , 061 Журналістика
Бібліографічний опис
Лавріненко М. MVP проєкту “Лісова пісня” за мотивами українського фольклору : промоція та медіа позиціонування у соціально-правовому вимірі : кваліфікаційна робота на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти : 061- журналістика / Микита Лавріненко. - Київ, 2021. - 20 с.