Формування життєвих стратегій українського студентства в умовах повномасштабної війни в України (на прикладі студентів міста Києва)

Дата
2023
Автори
Ющенко Анастасія Андріївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Кваліфікаційна робота присвячена дослідженню формування життєвих стратегій українських студентів на прикладі студентів міста Києва в умовах повномасштабної війни в Україні у 2022-2023 роках. Розглянуто теоретико-методологічні підходи до вивчення студентства як соціальної групи, принципи визначення понять «Життєві стратегії», «Життєва стратегія студентства» в соціологічному дискурсі, ціннісні орієнтації студентства в умовах повномасштабної війни, які діють. як основи формування життєвих стратегій, аналізуються. Головним фактором формування життєвих стратегій українських студентів у 2022 році вважають повномасштабну війну в Україні. Розроблено якісну методику проведення глибинних інтерв’ю та аналізу результатів, які показали формування життєвих стратегій українських студентів під час повномасштабної війни у ​​напрямку навчання, професійної діяльності, волонтерства та військової служби, місця проживання та особисті життєві плани, а також формування довгострокових життєвих стратегій українського студентства під час війни. Ключові слова: соціальна група, ціннісні орієнтації, життєва стратегія, повномасштабна війна.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
05 Соціальні та поведінкові науки , 054 Соціологія
Бібліографічний опис
Ющенко А. А. Формування життєвих стратегій українського студентства в умовах повномасштабної війни в України (на прикладі студентів міста Києва) : кваліфікаційна робота : 054 Соціологія / Ющенко Анастасія Андріївна. - Київ, 2023. - 65 с.