Ритуал переходу як спільнототворчий механізм для українського війська у вимірах сучасних українських реалій (на прикладі 126-ої окремої бригади ТрО м. Одеси)

Дата
2023
Автори
Корбут Вячеслав Миколайович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі здійснено культурологічний аналіз ритуалу як феномену культури, що здійснює передачу значущих цінностей, смислів та кодів культури в символічних формах. Робота займається осмисленням ритуалу як символічної форми культури і процесу залучення до ритуальної дії переходу певного суб’єкта культурного буття на конкретному прикладі перетворення цивільного у воїна шляхом ритуалу, запровадженого 126-ою окремою бригадою. Розглянуто військовий ритуал ініціації, який має за мету посвятити учасників у члени військового братерства. Формально ці люди вже є воїнами, оскільки є чинними військовослужбовцями Збройних Сил України, але символічна реальність лишається збідненою.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
03 Гуманітарні науки , 034 Культурологія
Бібліографічний опис
Корбут В. М. Ритуал переходу як спільнототворчий механізм для українського війська у вимірах сучасних українських реалій (на прикладі 126-ої окремої бригади ТрО м. Одеси) : кваліфікаційна робота ... магістра : 034 Культурологія / Корбут Вячеслав Миколайович. - Київ, 2023. - 81 с.