Мобільний додаток на Android для підвищення ефективності робочого часу за допомогою техніки Pomodoro та інтеграції зі стрімінговими сервісами

Дата
2022
Автори
Скирда Яна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
У роботі представлений опис проблеми, що спонукала на створення нового додатку, розглянуто різні методи, їх корисність та можливість використання у межах цієї роботи. Проаналізовано роботу техніку Pomodoro, її варіації, способи використання та існуючі платформи, що реалізовують саме цю техніку. За результатами було виявлено недоліки, яких потрібно уникнути при створенні свого додатку, а також переваги, які варто реалізувати. Обґрунтовано актуальність створення нового додатку для мобільного пристрою на базі Android, що реалізовує зручну роботу з технікою Pomodoro та дозволяє налаштовувати усі необхідні параметри відповідно до роботи, яку потрібно виконати. Додаток має змогу відслідковувати відволікання користувача під час робочої частини сесії та на основі цього рекомендувати налаштування за яких продуктивність найбільша.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
12 Інформаційні технології , 121 Інженерія програмного забезпечення
Бібліографічний опис
Скирда Я. Мобільний додаток на Android для підвищення ефективності робочого часу за допомогою техніки Pomodoro та інтеграції зі стрімінговими сервісами : кваліфікаційна робота … бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Скирда Яна. – Київ, 2022. – 39 с.