Розрахунок осідання ґрунтової товщі під стрічковим та палевим фундаментом на ділянці вулиць Кирилівська, Нижньоюрківська та пров. Мильного в м. Києві

Дата
2023
Автори
Труш Сергій
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Мета роботи: Розрахунок величини осідання ґрунтової товщі під стрічковим та пальовим фундаментами. Об’єкт: Ґрунтова основа на ділянці будівництва між вулицями Кирилівською, Нижньоюрківською та пров. Мильним в м. Києві. Предмет: Величина вертикальних деформацій ґрунтової основи під двома типами фундаменту. В ході роботи проаналізувано інженерно-геологічні умови ділянки досліджень. Визначено вплив геоморфологічних чинників на ділянку досліджень, як на майбутнє місце зведення житлового комплексу, врахувавши фактори як природнього характеру так і антропогенного. Обґрунтовано розрахунковим шляхом закладання певного типу фундаменту для території досліджень та представлено варіанти поліпшення умов для зведення та експлуатації споруд на даній ділянці. Практичне значення: Доведення розрахунковим доцільності встановлення певного фундаменту з використанням різних засобів та програм. Після даного дослідження зникне необхідність додаткових досліджень на дослідження можливостей зведення інших типів основ споруд.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 103 Науки про Землю
Бібліографічний опис
Труш С. Розрахунок осідання ґрунтової товщі під стрічковим та палевим фундаментом на ділянці вулиць Кирилівська, Нижньоюрківська та пров. Мильного в м. Києві : кваліфікаційна робота бакалавра : 103 Науки про Землю / Труш Сергій. - Київ, 2023. - 57 с.