Стабільність основних протеїнів плазми крові у фізіологічному інтервалі температур: фотонно-кореляційна спектроскопія та мікро-віскозиметрія

Дата
2022
Автори
Нагацький Роман Валентинович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Методами фотонної кореляційної спектроскопії та мікровіскозиметрії досліджува «інтенсивність-інтенсивність», температурні залежності коефіцієнта дифузії та гідродинамічного радіусу макромолекул. Результати мікро-віскозиметричних експериментів узгоджуються з даними для гідродинамічного радіусу отриманого методами ФКС. На основі проведених експериментів було встановлено, що розміри макролекул зберігають , що розміри макромолекул зберігають зміна гідродинамічного радіусу в досліджуваному інтервалі температур є двох стадійний процес з точкою локального мінімуму Т = 420С, що пов'язано з динамічними властивостями води.
Бібліографічний опис
Галузь знань та спеціальність
10 Природничі науки , 102 Хімія
Бібліографічний опис
Нагацький Р. В. Стабільність основних протеїнів плазми крові у фізіологічному інтервалі температур: фотонно-кореляційна спектроскопія та мікро-віскозиметрія : випускна кваліфікаційна робота магістра : 102 Хімія / Нагацький Роман Валентинович. - Київ, 2022. - 42 с.